projektpraca.eu

Specjalistka / Specjalista ds zakupów

TENSA AUTOMOTIVE SP. Z O.O.
  • Dodano: 27 września 2024
  • Ważna do: 11 października 2024
82
2024-09-27 2024-10-11

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA

  • Sporządzanie zamówień zakupu zapewniających ciągłość procesu produkcji

  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw

  • Zbieranie ofert handlowych od dostawców, analizowanie i wybór oferty

  • Negocjacje cen oraz warunków handlowych z dostawcami

  • Pozyskiwanie nowych dostawców i producentów

  • Tworzenie bazy alternatywnych dostawców

  • Kontrola faktur i sporządzanie raportów

  • Koordynowanie przebiegu reklamacji u dostawców

  • Realizacja bieżących zadań związanych z planowaniem i realizacją projektów

Wymagania

  • Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność analizy projektów

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w planowaniu i realizacji zadań

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia

  • Pracę w dynamicznej i stale rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

Kontakt z pracodawcą

604717775

Adres e-mail

biuro@tensa.com.pl