Dyrektor ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego - gmina Sędziszów

Fundacja
  • Dodano: 25 kwietnia 2024
  • Ważna do: 09 maja 2024
121
2024-04-25 2024-05-09

Opis stanowiska pracy

Fundacja zatrudni dyrektora ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego w gminie Sędziszów. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym i ambitnym zespole, dobre warunki płacowe.

Wymagania

- wykształcenie wyższe pedagogiczne;
- minimum 5 lat doświadczenia pracy w placówce oświatowej (szkoła/przedszkole);
- znajomość przepisów prawa oświatowego;
- umiejętność kierowania zespołem;
- nowatorskie podejście do zarządzania zespołem i ośrodkiem.

CV prosimy wysyłać na podany adres e-mail. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Adres e-mail