projektpraca.eu

Dozorca

Komplex Świętokrzyska Polana Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 czerwca 2024
  • Ważna do: 05 lipca 2024
530
2024-06-05 2024-07-05

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego grona na stanowisku Dozorca.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad całością terenu;
  • niezwłoczne powiadamianie firmy o zaistniałych uszkodzeniach na terenie firmy itp. oraz odpowiednich służ (policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe itp.)
  • sprawdzanie stanu zabezpieczeń dozorowanych pomieszczeń, oświetlenia itp.
  • nadzór monitoringu,

Wymagania

Nasze wymagania:

  • skrupulatność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej oraz w weekendy
  • wysokiej kultury osobistej, inicjatywy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie dostosowane do indywidualnych potrzeb,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • pracę w pozytywnym i zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się Firmie

Kontakt z pracodawcą

607-626-622

Adres e-mail

jaroslaw.gajos@polanika.pl