projektpraca.eu

Brukarz

STRABAG SP Z O.O
  • Dodano: 26 marca 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
91
2024-03-26 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca)
  • płatne nadgodziny
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • bezpłatne kursy i szkolenia BHP
  • bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające dodatkowe uprawnienia
  • posiłki profilaktyczne
  • ubrania robocze

Zadania:

  • praca przy robotach brukarskich i drogowych
  • dbanie o powierzone mienie

Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • uprawnienia do obsługi maszyn i sprzętów budowlanych oraz prawo jazdy kat. B lub B+E będą dodatkowym atutem

Kontakt z pracodawcą

693301898

Adres e-mail

alina.sikora@strabag.com