projektpraca.eu

Automatyk

AXTER
  • Dodano: 10 września 2024
  • Ważna do: 24 września 2024
103
2024-09-10 2024-09-24

Opis stanowiska pracy

Firma z branży automatyki przemysłowej poszukuje doświadczonego automatyka.

Jesteśmy integratorem automatyki przemysłowej - specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki dla różnych sektorów przemysłu.

W pracy nie ma monotonii, ponieważ pracujemy w dynamicznym środowisku – dziś projektujemy system dla producenta cukierków, a jutro uruchamiamy sterowanie linii na tartaku, każdy projekt to nowe wyzwania.

W naszej firmie stawiamy na rozwój i współpracę – zapewniamy wdrożenie, dzielimy się wiedzą, a każda realizacja pozwala zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności.

Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, lecz realizujemy projekty na terenie całej Polski.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę biorąc udział w zaawansowanych i często kluczowych inwestycjach dla polskiego przemysłu.

Wymagamy doświadczenia, chęci rozwoju, otwartości i samodzielności.

Zakres obowiązków:

- Projektowanie szaf sterowniczych oraz rysowanie schematów

- Programowanie systemów wizualizacji SCADA / HMI

- Programowanie sterowników PLC

- Przygotowywanie dokumentacji technicznej

- Dobór aparatury

- Uruchamianie systemów sterowania

- Szkolenie użytkowników w zakresie obsługi technicznej i użytkowania systemów sterowania

- Udział w spotkaniach z klientem - prezentacja rozwiązań projektowych.

Oferujemy:

- Wsparcie i wyrozumiałość w okresie wdrażania w obowiązki

- Możliwość wdrażania własnych pomysłów

- Wzajemne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami

- Przyjazną atmosferę w pracy

- Profity w zależności od wyników i zaangażowania

- Praca w młodym zespole

- Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

- Doświadczenie w projektowaniu od podstaw kompletnych systemów sterowania dla branży procesowej jak i maszynowej

- Wiedza z zakresu automatyki i elektryki

- Uprawnienia SEP

- Umiejętność programowania sterowników PLC

- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

- Dokładność, sumienność, terminowość oraz dobra organizacja pracy własnej

- Umiejętność pracy w zespole

- Prawo jazdy kat. B

- Gotowość do pracy w miejscach realizacji projektów.

Kontakt z pracodawcą

721926391

Adres e-mail

praca@axter.pl