projektpraca.eu

Automatyk

FOODjobs Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 lipca 2024
  • Ważna do: 19 lipca 2024
117
2024-07-05 2024-07-19

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie i modernizowanie systemów elektrycznych (skrzynek elektrycznych), służących do uruchomienia pomp dla centralnych systemów mycia
  • Konserwacja, naprawa i modernizacja układów automatyki
  • Usuwanie usterek i awarii układów sterowania
  • Opieka nad parkiem maszynowym oraz kontrola jego sprawności w zakresie automatyki, programowania maszyn, automatyzacji procesów, etc.
  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się w zakładzie w automatyki, programowania maszyn, automatyzacji procesów, etc.
  • Realizacja procesów napraw zgodnie ze standardami

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obsługi komputera
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność, dokładność
  • Dodatkowo mile widziana znajomość bezpiecznej produkcji
  • Uprawnienia do 1kV

OFERTA:

  • Umowę o pracę (pełny etat lub cześć etatu)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość szkoleń, podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ubezpieczenie zdrowotne (opłacane przez pracodawcę)
  • Możliwość dofinansowania do Karty Multisport

Kontakt z pracodawcą

788566530

Adres e-mail

b.swirk@foodjobs.pl