projektpraca.eu

Asystent projektanta sieci światłowodowych

TPTELTECH
  • Dodano: 14 września 2021
  • Ważna do: 28 września 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.
W oparciu o kluczowe umiejętności specjalistów i zasoby własne, oferujemy kompleksowe usługi obejmujące:
- doradztwo,
- opracowanie koncepcji,
- projektowanie,
- budowę, utrzymanie i serwisowanie szerokiego zakresu infrastruktury teletechnicznej, systemów zabezpieczeń elektronicznych i monitoringu.

Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Asystent Projektanta Sieci Telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Kielce

Zadania:
- Sporządzanie dokumentacji projektowej FTTH oraz uzgodnień budowlanych.
- Uczestniczenie w uzgodnieniach oraz wizjach lokalnych.
- Wsparcie pracy projektanta.
- Współpraca z urzędami, instytucjami oraz osobami prywatnymi

Oferujemy:
- Współpracę w oparciu o umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenie.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Komputer służbowy.
- Telefon służbowy
- Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
- Realizację ciekawych projektów.

Wymagania

Wymagania:
- Absolwent lub student V roku kierunków technicznych takich jak Telekomunikacja, Energetyka, Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Geodezja.
- Znajomość programu AutoCad, Qgis, MS Office
- Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru Prawa Budowlanego i /lub telekomunikacji.
- Komunikatywność.
- Motywacja w dążeniu do wyznaczonego celu
- Umiejętność pracy w zespole.
- Prawo jazdy kategorii B.