projektpraca.eu

PHP Programista dla firmy z branży monitoring GPS

Telkas
  • Dodano: 22 stycznia 2017
  • Ważna do: 23 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy!!! PHP Programista dla firmy z branży monitoring GPS : Obowiązki: - Rozwój i poseżanie fukcjonalności produktu. - Analiza i usuwanie błędów, optymalizacja wydajności - Zapewnianie bezpieczeństwa udostępnianych rozwiązań - Otwartość na nowe rozwiązania i technologie Miejsce pracy: Internet Praca wyceniana indywidualnie na zlecenie, Widły: od 50 do 2000 złotych od zlecenia. Forma zatrudnienia: umowa o działo / zlecenie Oczekiwane: - Znajomość technologii PHP,HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Ajax, mySQl - Mile widziane doświadczenie z branży monitoringu GPS/GSM

Wymagania

Oczekiwane: - Znajomość technologii PHP,HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Ajax, mySQl - Mile widziana wiedza z branży monitoringu GPS/GSM