projektpraca.eu

Nauczyciel/wykładowca/lekarz

Instytut Pro Civitas
  • Dodano: 16 sierpnia 2022
  • Ważna do: 30 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Zostań Nauczycielem w Instytucie Pro Civitas????
Szkoły Pro Civitas w Kielcach są najczęściej wybieranymi szkołami w
regionie (dane z 2021 i 2022 roku). W związku z tym z przyjemnością
rozpoczynamy rekrutację nowych członków kadry dydaktycznej naszych
szkół.
 Obecnie poszukujemy specjalistów – praktyków do prowadzenia zajęć na
kierunkach:
- Technik usług kosmetycznych
- Asystentka i higienistka stomatologiczna
- Podolog
-Opiekun medyczny
- Technik elektroradiolog
- Technik farmaceutyczny
- Opiekunka dziecięca
- Jakich osób szukamy?
✅z kierunkowym wykształceniem oraz dodatkowymi szkoleniami
✅praktyków w danym zawodzie – minimum rok
✅z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć / szkoleń lub chęcią
rozpoczęcia swojej kariery w branży edukacyjnej
✅dyspozycyjnych w weekendy i/lub w dni robocze w godzinach
popołudniowych
Oferujemy:
- konkurencyjne warunki współpracy,
- dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i pomocy dydaktycznych,
- własne, doskonale wyposażone pracownie zawodowe,
- wspierający i zaangażowany zespół administracji szkoły.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta koniecznie wyślij CV na adres
kariera@procivitas.edu.pl!!
Miłego dnia!
Zespół Pro Civitas