projektpraca.eu

Staże zawodowe dla studentów i absolwentów!

Fundacja Heros
  • Dodano: 08 maja 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
79
2024-05-08 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, zajmująca się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością, zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pn. Absolwent w drodze do kariery II!

W ramach projektu oferujemy m.in. udział w stażu zawodowym w wybranym przez Ciebie kierunku! Posiadamy swoją bazę pracodawców lub możemy pozyskać dla Ciebie wybrane miejsce stażowe!

Do tej pory zrealizowaliśmy staże na stanowiskach takich jak m.in. :

  • Grafik komputerowy
  • Specjalista ds. social mediów
  • Programista
  • Logopeda
  • Fizjoterapeuta
  • Pracownik biurowy
  • Rejestratorka medyczna
  • Laborant
  • Projektant mebli
  • Pomoc nauczyciela
  • Psycholog stażysta
  • Asystent księgowej
  • Pracownik obsługi Klienta
  • Tłumacz j. angielskiego

i wielu innych!

Zgłoś się do projektu już dziś! Zostały ostatnie miejsca!

Jako uczestnik stażu otrzymasz stypendium stażowe: 2294,99 zł brutto miesięcznie oraz dodatkowe wsparcie finansowe w wysokości 450 zł miesięcznie!

Wymagania

Projekt skierowany do osób spełniających wszystkie poniższe wymagania:

  • posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • posiadające status studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat,
  • pozostające bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,
  • zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania wyślij cv:

Masz pytania?
Dzwoń: 539 309 781

ul. Wesoła 51/531
Kielce

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org