projektpraca.eu

Koordynator / Koordynatorka ds. projektów unijnych

Fundacja Centrum Europy Lokalnej
  • Dodano: 16 maja 2024
  • Ważna do: 30 maja 2024

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie projektu dotacyjnego od strony merytorycznej, administracyjnej i finansowej,
  • Pozyskiwanie i weryfikowanie dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu,
  • Przygotowywanie wniosków o płatności, harmonogramów, sprawozdań finansowych,
    z realizacji projektu oraz rozliczeń końcowych pod względem formalnym i finansowym,
  • Nadzór nad rozliczaniem otrzymanych środków zewnętrznych, w tym weryfikacja zgodności
    i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania,
  • Przygotowanie zmian w projekcie i nadzór nad zmianami w umowie projektowej, w tym przygotowanie aneksów,
  • Monitorowanie kwalifikowalności projektu zgodnie z wytycznymi oraz przepisami prawa,
  • Przygotowywanie i weryfikowanie dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców,
  • Kontakt z instytucjami pośredniczącymi/zarządzającymi,
  • Udział w kontrolach projektów.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia, rozliczania, kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE,
  • Znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE,
  • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,