projektpraca.eu

Praca dla ucznia / studenta wystawianie aukcji na Allegro

Lezuka
  • Dodano: 27 sierpnia 2024
  • Ważna do: 10 września 2024

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób wystawiania aukcji na Allegro.

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzenie produktu pod względem jakościowym (określenie sprawności i wygładu danego produktu oraz nadanie mu odpowiedniej kategorii),
  • Tworzenie zdjęć produktu (proste formatowanie zdjęć),
  • Utworzenie i edytowanie opisów produktu (proste formatowanie treści),
  • Wystawianie produktów na Allegro,
  • Po sprzedaży przygotowanie produktu do wysyłki,

Oferujemy:

  • Stawkę za godzinę pracy 25zł netto,
  • Pracę na podstawie umowy zlecenie,
  • Wypłaty raz w tygodniu,
  • Praca w biurze dowolność czasu pracy oraz godzin pracy,
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Osoba powinna posiadać status ucznia/studenta,
  • Umiejętność sprawnej i szybkiej obsługi komputera,
  • Nie musisz posiadać doświadczenia, nauczymy się wszystkiego (wystarczy chęć do pracy),

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości i napisanie coś o sobie, przekonaj nas dlaczego to właśnie Ciebie mamy zatrudnić na w/w stanowisko.