Pracownik biurowy / samodzielny referent - staż z zatrudnieniem

Fundacja Heros
  • Dodano: 19 czerwca 2024
  • Ważna do: 31 sierpnia 2024
164
2024-06-19 2024-08-31

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pn. "Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych II !".

W ramach projektu oferujemy staż z możliwością zatrudnienia.

Stanowisko: Pracownik biurowy/samodzielny referent
Miejscowość: Busko - Zdrój
3-miesięczny staż z zatrudnieniem
Stypendium stażowe 2294,99 zł brutto miesięcznie + zwrot za dojazdy

Obowiązki:

  • rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • nadawanie korespondencji w punkcie pocztowym,
  • przygotowywanie korespondencji do podpisu przez członków Zarządu a następnie ich rozdzielanie według kompetencji,
  • przygotowywanie sali do zebrań i konferencji,
  • tworzenie raportów, zestawień, pism
  • wykonywanie innych zleconych przez przełożonego poleceń

Ponad to jako uczestnik projektu masz możliwość skorzystać z bezpłatnych usług prawnika, psychologa i doradcy zawodowego.

Wymagania

Aby skorzystać z oferty, należy spełniać wszystkie poniższe wymagania:

  • posiadać orzeczenie o niepełnosprawności
  • mieszkać w woj. świętokrzyskim
  • być w wieku aktywności zawodowej
  • w momencie zapisu do Fundacji status osoby bez zatrudnienia.

Zachęcamy do przesłania cv: magda.tomczak@fundacjaheros.org

Kontakt telefoniczny 539 309 781.

Liczba miejsc ograniczona.

ul. Wesoła 51/531
Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org