projektpraca.eu

Pracownik administracyjny w klubie sportowym

Fundacja Heros
  • Dodano: 08 lutego 2024
  • Ważna do: 31 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery II!" współfinansowanego ze środków PFRON, poszukuje osoby na staż zawodowy na stanowisku Pracownik administracyjny w klubie sportowym zrzeszającym osoby z dysfunkcją narządu wzroku!

Obowiązki:

  • redagowanie pism i tekstów dotyczących działań podejmowanych i oferowanych przez instytucję,
  • asysta i wsparcie organizacyjne podczas zajęć warsztatowych,
  • wsparcie w rozliczaniu projektów,
  • tworzenie raportów kasowych,
  • pomoc w opracowaniu faktur,
  • kontakt z hotelami,
  • obsługa urządzeń biurowych.

Oferujemy m.in.:

  • stypendium stażowe: 2294,99 zł miesięcznie,

  • dodatek motywacyjny w wysokości 450 zł miesięcznie, z możliwością zwiększenia nawet do 700 zł,

  • kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

Wymagania

Zapraszamy osoby spełniające WSZYSTKIE poniższe wymagania:

  • posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,

  • posiadanie statusu studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat,

  • pozostawanie bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,

  • zamieszkiwanie terenu woj. świętokrzyskiego,

  • wielozadaniowość,
  • umiejętność pisania i redagowania krótkich tekstów,
  • kreatywność,
  • chęć do nauki.