Kurs pracownik biurowy z kadrami i płacami- dla os. niepełnosprawnych

Fundacja Heros
  • Dodano: 14 września 2020
  • Ważna do: 28 września 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki Oddział Fundacji Heros, działającej na rzecz osób z niepełnosprawnościami oferuje kurs w formie zdalnej- Pracownik Biurowy z Elementami Kadr i Płac.

  • rozpoczęcie kursu: połowa października 2020
  • 64 godziny kursu
  • wypłacane stypendium szkoleniowe
  • zagadnienia z pracy biurowej ( m.in. organizacja pracy biura, archiwizacja, raportowanie, praca z dokumentami) oraz elementy kadr i płac

Wymagania

Dla kogo?

  • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • bez zatrudnienia
  • zamieszkujących woj. świętokrzyskie
  • pozostających w wieku aktywności zawodowej

W ramach kursu oferujemy także wsparcie Doradców Zawodowych i Trenerów Pracy.

Nie wiesz w jaki sposób sformułować dokumenty aplikacyjne, potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej lub wsparcia w poszukiwaniu pracy? Zgłoś się do nas.

Osoby spełniające wszystkie wymagania, zachęcamy do przesłania CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.