BEZPŁATNE szkolenia komputerowe 48 h lub 60 h - różne poziomy zaawansowania! Zajęcia już od początku sierpnia!

FUNDACJA CHALLENGE EUROPE
  • Dodano: 23 lipca 2021
  • Ważna do: 06 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z obsługi komputera - 48 godzin zajęć dla poziomu podstawowego oraz 60 godzin zajęć dla poziomu zaawansowanego. Zajęcia odbędą się w centrum Kielc, zapewniamy atrakcyjne materiały szkoleniowe. Dla seniorów 60+, mieszkających w Kielcach dodatkowy BONUS - dodatkowe 140 godzin warsztatów z bezpieczeństwa cyfrowego i obsługi Internetu

Wymagania

Wystarczy, że mieszkasz, uczysz się lub pracujesz w województwie świętokrzyskim, jesteś w wieku 25+ i masz maksymalnie średnie wykształcenie. Osoby 50+ mogą mieć wykształcenie policealne lub wyższe. Zapraszamy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Potrzebujesz więcej informacji? Napisz na biuro@fundacjachallenge.org
Chcesz wypełnić formularz zgłoszeniowy? Zapraszamy na al. IX Wieków Kielc 6/17, drugie piętro, budynek Becher Platinum, w godzinach 8-16.