projektpraca.eu

Umawianie spotkań z agentem ubezpieczeniowym

Telbridge
  • Dodano: 04 lutego 2020
  • Ważna do: 04 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do umawiania spotkań z Agentem Ubezpieczeniowym. Praca dla osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz dwie soboty w miesiącu w godzinach 9-15 (w ramach tych godzin grafik jest elastyczny).

Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49

Zapewniamy szkolenie wstępne i wprowadzenie do wykonywania obowiązków. Praca nie jest związana ze sprzedażą, proponujemy dogodny termin oraz godzinę spotkania z Agentem.

Oferujemy:

- pracę w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku

- współpracę na podstawie umowy zlecenie

- stawkę 17,00 zł brutto/h + premie!

- dogodne warunki i miłą atmosferę

- ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport

- 500 zł za doświadczenie w branży!

Poznaj nas lepiej: facebook.com/telbridgekielce

Zainteresowany osoby prosimy o wysłanie CV.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49,

25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod[małpa]telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Wymagania

Praca dla osób pełnoletnich oraz komunikatywnych.