projektpraca.eu

Trener arytmetyki

AMAKids Polska
  • Dodano: 30 sierpnia 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
102
2024-08-30 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

SZUKAMY Trenerów

Poszukujemy osób komunikatywnych do prowadzenia zajęć stacjonarnych, dobrze odnajdujących się we współpracy z dziećmi (5 lat -14 lat). Mile widziane osoby z doświadczeniem pedagogicznym lub studenci chcący realizować swoje talenty dydaktyczne.

Praca dodatkowa (5/15h tyg )

Zakres obowiązków

Przeprowadzanie dzieci przez nasze programy szkoleniowe, dbając o wszystkie detale, a więc:

Prowadzenie zajęć - i to nie byle jak!

Kontakt z rodzicami.

Nastawienie na rozwój i dobrą zabawę dzieci.

Zadawanie i kontrolowanie zadań domowych.

Akademia rozwoju intelektualnego poszukuje trenerów/trenerki na terenie Morawicy , Kielc , Kostomłoty, Oblęgorek , Chmielnik,Strawczyn , Skarżysko, Ostrowiec

Dyspozycyjność co najmniej 2 dni w tyg między 13:00 - 18:00.

Czynne prawo jazdy kat B, własny środek transportu, mile widziane, ale może być hulajnoga Nasze wymagania? Praca na 500%

80% Doświadczenia w pracy z dziećmi - nauczycieli/rodziców/trenerów/instruktorów.

100% Zaangażowania w pracę i rozwój podopiecznych.

60 % Empatii i sympatii - chcemy aby wszyscy Cię pokochali. My, dzieci i rodzice.

60%Gotowości na działania, które mają na celu polepszenie jakości naszych usług.100%Pasji w pracy z dziećmi.50% Długoterminowej chęci współpracy.50 % Smykałka do gier logicznych i matematyki

To oferujemy

60-80 zł za godzinne zajęcia.

Wdrożenie od A do Z.

Ciągły rozwój poprzez szkolenia pedagogiczne.

Pracę w dobrej atmosferze - którą razem tworzymy! Zespół, który chce Twojego rozwoju i Ciebie na lata.

Możliwość udziału w naszych innych projektach.

Grafik dopasowany do Twoich możliwości.

#Aplikacje na: ???? aneta.adach@akademiadziecisukcesu.edu.pl

Tel: 604701640

Akademia Rozwoju Intelektualnego na miarę XXI wieku. Nauczamy w szkołach podstawowych dzieci z obszaru szybkiego czytania, liczenia i uczenia. Jesteśmy największą taką Akademią, a pod naszymi skrzydłami rozwija się już 80 placówek w samej Polsce. Swoją skalę i tempo rozwoju zawdzięczamy innowacyjnym programom edukacyjnym, systemom szkolenia kadry i zarządzania placówką.????????????????????

Kontakt z pracodawcą

604701640

Adres e-mail

aneta.adach@amakids.pl