projektpraca.eu

Telefoniczny kontakt z klientem - nowy projekt

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 czerwca 2019
  • Ważna do: 13 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? krótkie 4 dniowe szkolenie! Praca na stałe lub dorywcza.
NOWY PROJEKT
Warunki:
* 14,70 - 24 zł za godzinę,
* dodatkowe prowizje
* umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę!,
* krótkie i sprawne szkolenie wdrażające.

Zadania:
* telefoniczny kontakt z klientem,
* sprzedaż produktów i usług,
* aktywna rozmowa z klientem,
* ciągły rozwój kompetencji.

Wymagania

Oczekujemy:
* osób aktywnie angażujących się w wykonywaną pracę,
* pozytywnie podchodzących do wykonywanych zadań,
* nienagannej dykcji,
* zdolności interpersonalnych,
* mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta ale nie jest to wymogiem - wszystkiego nauczymy Cię podczas szkolenia wstępnego!

Jeżeli jesteś zainteresowany - aplikuj! Ilość miejsc ograniczona! Prześlij CV - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Niebawem startuje szkolenie - już pierwszego dnia na uczestników będzie czekała miła niespodzianka!