projektpraca.eu

Sprzedawca do sklepu Puma w Galerii ECHO

Quickson II Sp. z o.o., Sp. k.
  • Dodano: 18 maja 2020
  • Ważna do: 18 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca do sklepu Puma Galeria ECHO
Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie czytaj dalej.
Jesteśmy w stanie każdego zaangażowanego kandydata i chętnego do współpracy wykreować na eksperta sprzedaży!
Obowiązki:
kompletna obsługa klienta według standardów firmy
efektywna realizacja planów sprzedażowych
dbałość o wizerunek firmy
praca na pełny etat
Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
atrakcyjne premie sprzedażowe
częste konkursy i super nagrody
Dla nas praca to nie tylko możliwość stabilizacji finansowej ale również spędzanie czasu w gronie kreatywnych i energetycznych ludzi.
Chcesz dołączyć do naszej paczki? Nie czekaj i baw się zarabiając!
CV prosimy wysyłać na maila: kamil.szubski@quickson.com
W CV prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)".

Wymagania

Wymagania:
wykształcenia minimum średniego
zaangażowania, odpowiedzialności
dyspozycyjności (również w weekendy)
dobrej adaptacji w nowym miejscu pracy
komunikatywności i wysokiej kultury osobistej