Sprzedawaj ubezpieczenia telefonów i zarabiaj! Praca również dla studentów!

Telbridge
  • Dodano: 29 stycznia 2020
  • Ważna do: 29 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalisty ds. ubezpieczania telefonów klientów sieci Play

Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49

Jeżeli?

- jesteś komunikatywny i lubisz rozmawiać z ludźmi,

- znajomi uważają Cię za osobę otwartą,

- lubisz nowe doświadczenia,

?dołącz do naszego zespołu!

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia min. Średniego,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu z innymi.

Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych z klientami? Będzie to dodatkowy atut.

Podziel się z nami swoimi zdolnościami i zgarnij bonus!

Dodatkowo - elastyczny grafik pomoże Ci znaleźć balans między pracą a dodatkowymi zajęciami.

Studencie, możesz łączyć pracę ze studiami!

W zamian oferujemy:

  • stawkę 17 zł/h oraz atrakcyjną premię,
  • Work-Life Balance ? sam ustalasz swój grafik między 8 a 20 pn-pt oraz dwie soboty w miesiącu 9-15,
  • szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu,
  • szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • autorski program talent+ oraz szkolenia JUNIOR JAVA DEVELOPER.

Poznaj nas bliżej:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod[małpa]telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.