projektpraca.eu

Specjalisty ds.sprzedaży

Webzileo Agencja Interaktywna
  • Dodano: 14 października 2020
  • Ważna do: 28 października 2020

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu: Specjalisty ds.sprzedaży.

Praca będzie polegać na pozyskiwaniu klientów, zleceń w branży IT

Oferuję:

  • elastyczny grafik;

  • szkolenie produktowe;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość wystawienia referencji i uzyskania cennego doświadczenia z branży IT;

  • możliwa praca zdalna, lub w naszym biurze;

  • możliwość trwałej współpracy;

  • umowa o dzieło.

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania trwałej współpracy z klientem;

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie;

  • doświadczenie w sprzedaży(mile widziane);

  • doświadczenie w branży IT (mile widziane).

zainteresowanych proszę o wysłanie CV na e-maila:

patrycja.zmyslowska@webzileo.pl

Adres e-mail