projektpraca.eu

Specjalista ds. rejestracji szkód

Telbridge
  • Dodano: 13 września 2019
  • Ważna do: 13 października 2019

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. rejestracji szkód - przyjmowanie połączeń przychodzących na infolinię (projekt nie związany ze sprzedażą)

TWOJE ZADANIA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę połączeń przychodzących. Rozmowy dotyczą rejestracji szkody i udzielania informacji na temat statusu zgłoszenia w ramach posiadanego ubezpieczenia telefonu komórkowego.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

- współpracę z młodą kadrą menadżerską, która służy pomocą oraz wsparciem w codziennej pracy oraz gwarantuje pomoc przy wdrożeniu

- szkolenie wstępne, w pełni przygotowujące do pracy
- gwarantowaną stawkę podstawową, za każdą godzinę pracy (min. 14,70 zł/rbh) + system premii
- pracę w dni robocze od poniedziałku do piątki pomiędzy 8:00 a 18:00
- możliwość awansu w ramach struktury firmy
- dla zainteresowanych pakiet sportowy MultiSport
- aż 500 zł dla każdego, kto posiada min. 3-miesięczne doświadczenie w branży call center

Dołącz do naszego zespołu - aplikuj już teraz !
Wyślij CV lub zadzwoń i umów się na spotkanie !

Prosimy o załączenie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25?528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- zaangażowania i chęci dłuższej współpracy
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8/18 (praca w systemie 2-zmianowym 8-16 i 10-18)
- umiejętności pracy w zespole
- poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy
- dobrej znajomości obsługi komputera
- wysokiej kultury osobistej
- mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta