projektpraca.eu

Social Media Marketing Specialist

Szkoła Gareth's School
  • Dodano: 28 stycznia 2021
  • Ważna do: 11 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Szkoła Gareth's School istnieje na rynku już od kilkunastu lat i z powodzeniem organizuje zajęcia stacjonarne w naszej szkole przy ulicy Zagórskiej, w szkołach podstawowych w mniejszych miejscowościach wokół Kielc, kursy przygotowujące do certyfikacji, zajęcia indywidualne i kursy online, a teraz chcielibyśmy z równym rozmachem i impetem wejść na rynek obozów językowych dla dzieci i młodzieży. W przeszłości organizowaliśmy i organizujemy tego typu wyjazdy, ale potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam dotrzeć do nowych klientów i przyciągnie tych nie tylko z województwa Świętokrzyskiego, ale i reszty Polski.

Specyfikacja pracy:

  • Potrzebujemy osoby, która (przede wszystkim) rozreklamuje naszą ofertę i ściągnie nowych klientów. Potrzebujemy kogoś, kto rozumie nowoczesne metody reklamowania, pokroju Google Ads, płatnych reklam w mediach społecznościowych itp.
  • Potrzebujemy kogoś, kto świetnie umie posługiwać się Facebookiem, Instagramem i platformą YouTube. Po każdym obozie będziemy dostarczać do biura masę zdjęć i filmików, które będą służyć jako potencjalny materiał do dalszej reklamy.
  • W chwili obecnej oferta dotyczy pracy zdalnej i w niepełnym wymiarze godzin (stawka godzinowa) na okres marzec-czerwiec + początek wakacji, kiedy to odbywać się będą nasze tegoroczne wyjazdy. Po wakacjach ruszymy z reklamą obozów zimowych oraz przygotowywaniem następnych wakacji, w których to chcemy, aby liczba klientów zwiększyła się diametralnie, co oznacza zatrudnienie na pełen etat oraz przejście na model umowy prowizyjnej (podstawa + premia od każdego przyciągniętego do nas klienta).

Wymagania

Wymagane umiejętności:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku Social Media/Marketing Specialist lub podobnym
  • Znajomość nowoczesnych form reklamy pokroju Google Ads/płatnych reklam w mediach społecznościowych
  • Obsługa portali społecznościowych Facebook i Instagram oraz platformy Youtube

Mile widziane cechy i umiejętności:

  • Obsługa programów do obróbki graficznej pokroju Photoshop/InDesign oraz programów do kompilacji i obróbki filmów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, otwarty umysł i charyzma