Rejestracja szkody - obsługa infolinii. Praca od poniedziałku do piątku.

Telbridge
  • Dodano: 20 stycznia 2021
  • Ważna do: 03 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta. Współpracujemy z największymi sieciami telekomunikacyjnymi oraz firmami ubezpieczeniowymi.

Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49

Praca polega na rejestracji szkód oraz telefonicznej obsłudze Klientów.

Oferujemy:
- umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS,
- gwarantowaną stawkę 18,30 zł/h brutto,
- szkolenie wstępne przygotowujące do pracy,
- kartę MultiSport Plus,
- w pełni odpłatne przerwy.

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj na adres: kielce@telbridge.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod(małpa)telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Wymagania

Poszukujemy osób:
- pełnoletnich,
- dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godz. 8-18,
- z wysoką kulturą osobistą,
- zaangażowanych,
- płynnie obsługujących komputer.