projektpraca.eu

Przedłużanie umów klientom sieci PLAY! Elastyczny grafik!

Telbridge
  • Dodano: 12 grudnia 2019
  • Ważna do: 12 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:
Konsultant ds. przedłużania umów klientom sieci PLAY
Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49 III p.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, udzielanie informacji o produktach i usługach oraz i sprzedaż.

Oferujemy:
- stawka godzinowa 14,70zł/h+ premie
-konkursy z nagrodami
- profesjonalne szkolenia wstępne w pełni przygotowujące do współpracy (nie musisz posiadać doświadczenia )
- miłą atmosferę w zgranym zespole
- elastyczny grafik
- długotrwałą i stabilną współpracę z możliwością awansu
- kartę MultiSport

Dodatkowo jeżeli posiadasz doświadczenie w branży call center otrzymasz aż 500 zł bonusu powitalnego.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu."

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod[małpa]telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Wymagania

Oczekujemy:
- wysokiej kultury osobistej
- sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9/21 i 2 soboty w miesiącu 9-17    (w ramach tych godzin, grafik jest elastyczny)
- dobrej znajomości obsługi komputera