projektpraca.eu

Pracownik magazynu - sortowanie paczek kurierskich

Adecco
  • Dodano: 02 maja 2019
  • Ważna do: 02 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group ? światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy  kandydatów do pracy na stanowisku pracownika magazynu przy sortowaniu paczek kurierskich.
Nie wymagamy doświadczenia. Jeśli szukasz pracy i jesteś dyspozycyjny  - aplikuj!

Zadania:

-Przenoszenie paczek kurierskich na terenie magazynu
-Stosowanie się do obowiązujących w firmie przepisów BHP

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-Pracę w systemie dwu zmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
-Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
-Możliwość zdobycia doświadczenia
-Pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Wymagania:

-Sprawność i siła fizyczna
-chęci do pracy

Osoby chętne prosimy o przesłanie CV poprzez link aplikacyjny znajdujący się poniżej.