projektpraca.eu

Pracownik magazynu - ecommerce

BioLogistic Polska sp. z o.o. Dystrybutor ekologicznej i naturalnej żywności z siedzibą w Kielcach
  • Dodano: 16 września 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
355
2024-09-16 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

Firma Biologistic Polska, poszukuje pracownika na stanowisko pracownik magazynu, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną i gotową do pracy w dynamicznym środowisku, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko. Oferujemy pracę w każdy poniedziałek i wtorek. Idealne rozwiązanie dla osób chcących pracować dorywczo.

Wymagania

Obowiązki:

  • Realizacja zamówień e-commerce
  • Utrzymywanie porządku na magazynie

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, choć nie jest to wymagane

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenie wstępne

Adres e-mail

rekrutacja@biologistic.pl