projektpraca.eu

Pracownik biurowy - dział fotowoltaika

Euro Callcenter Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 listopada 2020
  • Ważna do: 08 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma outsourcingowa w Kielcach, realizującą projekty telemarketingowe na terenie całej Polski , obecnie poszukuje osób na stanowisku :

Pracownik Biurowy Fotowoltaika

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

-wspieranie rozwoju firmy ,

-przygotowywanie tras wyjazdowych,

-prace administracyjno - biurowe ,

- stały kontakt z klientami firmy.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie opierające się na podstawie+ system premiowy,

-możliwość awansu,

-realny wpływ na kierunki rozwoju firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność oraz dyspozycyjność 9-17 lub 12-20

-wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

-doskonałe umiejętności organizacji pracy oraz systematyczność w działaniu

-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego