Praca dla studentów w sekretariacie szkoły językowej Language House

LANGUAGE HOUSE szkoła językowa
  • Dodano: 06 sierpnia 2020
  • Ważna do: 06 września 2020

Opis stanowiska pracy

PRACA DLA STUDENTÓW W SEKRETARIACIE SZKOŁY JĘZYKOWEJ LANGUAGE HOUSE W KIELCACH  - UMOWA-ZLECENIE

Poszukujemy WYŁĄCZNIE studentów na około 15 - 20 godzin w tygodniu (3-4 popołudnia i co druga sobota) do pracy w sekretariacie szkoły językowej Language House w Kielcach.

Cenisz w pracy dobrą atmosferę?

Lubisz dynamiczne środowisko?

Posiadasz pozytywne nastawienie i zadaniowe podejście do pracy?

Chcesz się dużo nauczyć i zdobyć doświadczenie?

Potrafisz być samodzielna/y?

Jeśli tak to nie czekaj - zapraszamy do współpracy!

Co zapewniamy:

  • zainwestujemy w Twój rozwój (szkolenia i możliwość stałego rozwijania swoich kompetencji oraz nabycia nowych umiejętności)
  • możliwości rozwoju językowego
  • pracę w kulturze wzajemnego uczenia się w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
  • jesteśmy otwarci na innowacje (możliwość realizacji Twoich pomysłów)
  • przeprowadzimy szkolenie wstępne (wdrożenie do pracy)
  • wynagrodzenie zależne od wyników

i jeszcze kilka słów o nas:

Language House renomowana szkołą językowa z dynamicznym zespołem pozytywnych ludzi, którzy lubią pomagać innym, uwielbiają uczyć oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem! Działamy od 2001 r. i jesteśmy wiodącą szkołą językową w Kielcach. Posiadamy obecnie 2 oddziały a nasz zespół składa się z kilkunastu osób. Od wielu lat jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC oraz Cambridge English Exam Preparation Center. Od 2019 r. LH jest jedynym akredytowanym Centrum Metody TEDDY EDDIE w Kielcach. Uczymy z sukcesami wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Więcej informacji na stronie: www.lh.szkola.pl.

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@lh.szkola.pl koniecznie z dopiskiem w temacie wiadomości  "sekretariat-praca".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Language House, w trakcie której składam formularz oraz do najbliższych rekrutacji w ciągu roku. Przyjmuję do wiadomości, że niniejsza zgoda jest dobrowolna, ale konieczna do udziału w tej rekrutacji (brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych powoduje pozostawienie zgłoszenia bez rozpoznania).?

Administratorem danych osobowych jest Language House Szkoła Językowa Michał Zboś. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod tym linkiem: https://lh.szkola.pl/polityka-prywatnosci/.

Wymagania

Kogo szukamy:

  • posiadasz dobrą znajomość j. angielskiego i obsługi komputera (Word, Excel)
  • masz świetny kontakt z ludźmi, emanujesz uśmiechem i pozytywną energią
  • potrafisz bardzo dobrze się komunikować
  • lubisz wyzwania i nie boisz się zmian
  • chcesz się rozwijać, dużo nauczyć i zdobyć doświadczenie?
  • cenisz w pracy dobrą atmosferę?
  • lubisz dynamiczne środowisko?
  • potrafisz być samodzielna/y?
  • a może masz talent, którym się chcesz podzielić i wnieść coś nowego do naszej firmy?

doświadczenie będzie dodatkowym atutem ale nie zawsze jest warunkiem koniecznym!

Jeśli to właśnie Ty, to dołącz do nas!