projektpraca.eu

Osoba do umawiania spotkań z agentem ubezpieczeniowym

Telbridge
  • Dodano: 09 października 2019
  • Ważna do: 09 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do umawiania spotkań z Agentem Ubezpieczeniowym. Praca dla osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz dwie soboty w miesiącu w godzinach 9-15.

Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49

Poszukujemy osób komunikatywnych i pełnoletnich. Zapewniamy szkolenie wstępne i wprowadzenie do wykonywania obowiązków. Praca nie jest związana ze sprzedażą, proponujemy dogodny termin oraz godzinę spotkania z Agentem.

Oferujemy:

-pracę w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku

-współpracę na podstawie umowy zlecenie

-stawkę 14,70 zł brutto/h

-dogodne warunki i miłą atmosferę

-ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport

-500 zł za doświadczenie w branży!

Poznaj nas lepiej: facebook.com/telbridgekielce

Prosimy o przesłanie CV na adres: kielce@telbridge.pl

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod(małpa)telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

-pełnoletniości,

-realizacji minimum 25 godzin w tygodniu (dyspozycyjność niepełna)

-dostępności od poniedziałku do piątku w godzinach 8/20 i dwóch sobót w miesiącu między 9 a 15,

-umiejętności pracy przy komputerze.