projektpraca.eu

Nauczyciel/korepetytor

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie
  • Dodano: 09 czerwca 2022
  • Ważna do: 26 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

- Szukasz dodatkowego źródła dochodu?

- Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, świadczącej usługi na terenie całego kraju?

- Masz dość zbędnej biurokracji w szkole, ponieważ w swojej pracy chcesz się skupiać na Uczniu i Jego problemach?

 

Jeśli jesteś Nauczycielem z pasją i doświadczeniem, dołącz do nas. Oferujemy atrakcyjne zarobki i pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku korepetycji w Polsce. Dajemy możliwość samodzielnego decydowania o dniach i godzinach pracy oraz ilości uczniów i poziomach nauczania. Sam/a również decydujesz o tym, czy prowadzisz zajęcia osobiście, online czy hybrydowo. Ponieważ zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi Korepetytorami, jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł/mogła pracować z nami przez lata. Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV na adres info@edu-mag.pl, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wymagania

Poszukujemy korepetytorów z następujących przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, historia, wos, język polski, język angielski, język francuski, język hiszpański, język rosyjski, język włoski i język niemiecki. 

 

Oferta skierowana jest do wykładowców akademickich, czynnych oraz emerytowanych nauczycieli, jak również absolwentów studiów kierunkowych. Poszukujemy osób z całej Polski do prowadzenia przede wszystkim indywidualnych zajęć online, jak również zajęć osobistych. Ponieważ firma ma siedzibę w Kielcach, poszukujemy również osób z Kielc i okolic do prowadzenia przede wszystkim indywidualnych zajęć osobistych, jak również zajęć online.

Podobne oferty

Logopeda

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach
  • Kielce
  • Wczoraj