Montaż sprzętu multimedialnego - praca na terenie całego kraju

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 05 listopada 2019
  • Ważna do: 11 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Grupa MAC S.A. należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Od 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. Obecnie w naszej ofercie są również pomoce dydaktyczne, meble, wyposażenie, zabawki, sprzęt multimedialny oraz oprogramowanie dla oświaty. Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.

Poszukujemy osób do współpracy przy:

Montażach sprzętu multimedialnego (praca na ok 1,5 miesiąca)

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • montaż sprzętów multimedialnych (tablice multimedialne, rzutniki, monitory, dywany interaktywne)
  • przeprowadzanie instruktażu dla Klientów

Oferujemy:

  • umowa zlecenie (ok. 1,5 miesiąca)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu wiertarka, wkrętarka
  • umiejętność instalowania oprogramowania
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • umiejętności prezentacyjne
  • samodzielność oraz terminowość
  • prawo jazdy kat B oraz gotowość do pracy na terenie całego kraju;
  • preferowane wykształcenie o profilu elektronicznym lub elektrycznym (mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV)

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do wysłania cv na adres: rekrutacja@mac.pl (temat (INS/PP/11/19)