projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

Centrum Helen Doron Jędrzejów
  • Dodano: 18 maja 2022
  • Ważna do: 01 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron w Jędrzejowie poszukuje lektorów z pasją!

Dołącz do Helen Doron English-wiodącej marki edukacyjnej na świecie z 35-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Na polskim rynku działamy skutecznie już od ponad 20 lat. Nasze kursy są przeznaczone dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Poszukujemy osoby, która biegle posługuje się językiem angielskim i lubi pracować z dziećmi.

Co oferujemy?

* międzynarodowy certyfikat nauczania metodą Helen Doron English, który umożliwia pracę 38 krajach, wszędzie tam, gdzie działa szkoła Helen Doron.

*szkolenie wstępne przygotowujące do pracy oraz szereg dodatkowych szkoleń polepszających twoje umiejętności

*satysfakcjonujące zarobki i wynagrodzenie na czas

*gotowe scenariusze lekcji i pomoce dydaktyczne do wszystkich poziomów pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu na przygotowanie lekcji

*pracę od września w godzinach popołudniowych i w soboty

Wymagania

Spodobasz nam się, jeśli:

*lubisz pracę z dziećmi, rozumiesz je i szanujesz

*biegle posługujesz się  językiem angielskim (studia kierunkowe są dodatkowym atutem)

*chcesz uczyć inaczej niż tylko siedząc przy biurku

*szukasz inspirującej, rozwijającej pracy

*jesteś pomysłowa-y

*jeżeli szukasz nowej, satysfakcjonującej drogi zawodowej lub pracy dodatkowej

Czekamy na Twoje CV .