projektpraca.eu

Kosmtetolog

Body Evolution Kielce
  • Dodano: 14 listopada 2019
  • Ważna do: 14 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Nowo powstające Studio Modelowania Sylwetki Body Evolution w i Kielcach poszukuje osoby na stanowisko Kosmetologa. Szukamy osoby energicznej, z pasją
i zaangażowaniem do pracy. Od kandydatów oczekujemy:

- wysokiej kultury osobistej

- łatwość nawiązywania kontaktów z klientami

- rzetelność

- umiejętności sprzedażowe

- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Wymagania

Oferujemy:

- certyfikowane szkolenie wstępne

- pracę na nowoczesnym sprzęcie i kosmetykach

- motywacyjny system pracy (podstawa + prowizja)

- pracę w przyjaznej firmie o wyjątkowym klimacie

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysłać na adres : jmachniewska3@gmail.com

Prosimy w CV umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie  z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)"