projektpraca.eu

Kosmetyczka

Body Evolution Kielce
  • Dodano: 17 czerwca 2021
  • Ważna do: 17 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Studio Modelowania Sylwetki Body Evolution w Kielcach poszukuje osoby energicznej z zaangażowaniem do pracy na stanowisko Kosmetyczka.
Od kandydatów oczekujemy:
- Umiejętności aktywnej sprzedaży i budowania relacji z klientem
- Zaangażowania w pracę
- Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej
- Wsparcia i motywacji klientek do treningów oraz osiągania celów
- Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
- Doświadczenie na w/w stanowisku
Oferujemy:
- Certyfikowane szkolenie wstępne
- Pracę na nowoczesnym sprzęcie z zakresu strefy fitness i wellnes
- Motywacyjny system pracy (podstawa + prowizja)
- Pracę w przyjaznej firmie o wyjątkowym klimacie

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysłać na adres : milenaa@onet.eu
Prosimy w CV umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)"