projektpraca.eu

Konsultant ds. obsługi klienta. Elastyczny grafik.

Telbridge
  • Dodano: 08 kwietnia 2021
  • Ważna do: 22 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem kieleckiego oddziału firmy Telbridge poszukujemy kandydatów do telefonicznej obsługi Klienta (połączenia wychodzące), zgodnie ze standardami firmy.

Miejsce pracy: Kielce

Oferujemy:

  • umowę zlecenie i stabilne warunki współpracy (od umowy odprowadzamy składki ZUS),
  • podstawę 18.30 zł/h + premie!
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę dla prestiżowego klienta,
  • dodatkowe konkursy i kartę MultiSport Plus!
  • szkolenie wprowadzające i wsparcie zespołu.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Organizujemy szkolenie wstępne przygotowujące do pracy.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Wymagania

Poszukujemy osób:

  • komunikatywnych,
  • odpowiedzialnych i sumiennych,
  • pełnoletnich,
  • posiadających min. średnie wykształcenie,
  • znających podstawy obsługi komputera.