projektpraca.eu

Kasjer biletowy

KIELECKI TEATR TAŃCA
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 22 października 2021

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- sprzedaż i rezerwacje biletów w Kasie Teatru za pośrednictwem systemu sprzedaży                          i rezerwacji;

- udzielanie informacji o aktualnej ofercie;

- tworzenie raportów;

- prowadzenie ewidencji rozliczeń

Wymagania

Wymagania

- wykształcenie wyższe;

- znajomość specyfiki działań placówki kultury;

- biegłe posługiwanie się pakietem MS Office (m.in. Excel i Word);

- mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się kasą fiskalną, terminalem   płatniczym i systemem sprzedaży biletów;

- bardzo dobra organizacja pracy;

- dokładność i systematyczność, samodzielność w działaniu;

- otwartość oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę w Instytucji artystycznej;

- pracę na umowę zlecenie, w wymiarze 4 godzin dziennie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres: kadry@ktt.pl

Na oferty czekamy do  22 października 2021 r.

Informuję, że:

a)Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kielecki Teatr Tańca, pl. Moniuszki 2 B, 25-334 Kielce, tel. 41 367 67 12, email: sekretariat@ktt.pl

b)Inspektorem ochrony danych jest Milena Procko, email: kancelaria@kgip.com.pl

c)Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b -  w celu niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji.

d)Administrator nie przewiduje ujawniania Pani/Pana danych osobowych żadnym odbiorcom.

e)Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, a po jej zakończeniu - przez okres 6 miesięcy, po tym okresie dane osobowe zostaną zniszczone.

f)Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,

g) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa,

h)Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne,

i)Pana/Pani dane osobowe nie służą zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym ? nie służą profilowaniu.