projektpraca.eu

Instruktor warsztatów pierwszej pomocy

Stowarzyszenie "Nadzieja Rodzinie" w ramach Projektu RPSW.09.02.03 Rozwój wysokiej jakości usług zdrowotnych - Tytuł Projektu "Załap się wolności od uzależnienia"
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 05 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce/Pałęgi

Obowiązki:

- przeprowadzenie warsztatów pierwszej pomocy przedmedycznej - zajęcia praktyczne i teoretyczne

- przekazanie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej uczestnikom projektu

- nadzór nad prawidłowością wykonywanych zadań

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe

- zatrudnienie na umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: s.gulewicz@nadziejarodzinie.org.pl

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie min. rok

- sumienność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę