projektpraca.eu

Diagnosta warsztatu remontowego

33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
  • Dodano: 21 czerwca 2022
  • Ważna do: 05 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

DIAGNOSTA

WARSZTATU REMONTOWEGO

Miejsce pracy: Kielce Rodzaj umowy: umowa zastępstwo Wymiar czasu pracy:1/2 etatu

OSOBA NA TYM STANOWISKU wykonywać bedzie: - przeglądy stanu technicznego i diagnostycznego pojazdów samochodowych i maszyn - prowadzenie dokumentacji SKP określonej przepisami

POTRZEBNE CI BĘDĄ (wymagania niezbędne) Wykształcenie: minimum  zawodowe Staż pracy: 3 lata

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE (wymagania dodatkowe) - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - niekaralność,- umiejętność pracy w zespole, - komunikatywność - dobra umiejętność organizacji pracy własnej

Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia (np. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych i Rozporządzeniem 2016/679 (RODO)).

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW: listownie na adres: Kancelaria 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Anieli Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba lub email: 33wog.personalna@ron.mil.pl

DODATKOWE INFORMACJE:

Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię zgodnie z formą kontaktu podaną w dokumentach aplikacyjnych Nie rozpatrujemy ofert niekompletnych oraz otrzymanych po terminie. Zwróć uwagę na warunki pracy, które wskazaliśmy w ogłoszeniu ? rzetelnie oceń, czy odpowiada Ci taka praca. Złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych i dodatkowych dokumentów. Osoby spełniające wymagania formalne powiadomione zostaną o kolejnym etapie naboru w sposób zgodny z podaną w CV formą kontaktu Osoby, których oferty zostały odrzucone nie będą powiadamiane. Po zakończonym procesie rekrutacji dokumenty aplikacyjne są niszczone. Kandydaci, którzy przeszli przez drugi etap naboru mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez kolejne 6 miesięcy . postępowanie rekrutacyjne będzie składać się z następujących etapów: rozmowa kwalifikacyjna, ewentualnie test wiedzy

 Kontakt w sprawie oferty: Sekcja Personalna tel. 261 162 508, 261 162 283

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DLA KANDYDATÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O ZATRUDNIENIE W 33 WOJSKOWYM ODDZIALE GOSPODARCZYM

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przekazuję Panu/Pani informacje dotyczące gromadzenia danych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie w 33 WOG

 Dane kontaktowe administratora danych

Komendant 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, ul. Anieli Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych (IOD)

33wog.iodo@ron.mil.pl;

ul. Anieli Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba

Cel i podstawa przetwarzania danych

Przeprowadzenie procesu rekrutacji

Zgodnie z art. 221 Kodeksu pracy, art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz udzieloną zgodą art. 6 ust. 1 lit. a RODO

Odbiorcy danych osobowych

Żołnierze, kierownicy i pracownicy komórek organizacyjnych 33 WOG biorący udział w procesie rekrutacji

Okres, przez który dane będą przetwarzane

- tylko do zakończenia procesu rekrutacji jeżeli nie została wyrażona zgoda na dłuższy okres przetwarzania

- 6 miesięcy od zakończenia postępowania rekrutacyjnego jeśli została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych