projektpraca.eu

Asystentka biurowa / Sekretarka

Anglocity Szkoła Językowa
  • Dodano: 21 czerwca 2022
  • Ważna do: 31 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

ANGLOCITY Szkoła Językowa poszukuje studentki do wykonywania prac administracyjno-biurowych w sekretariacie i placówkach Szkoły od września 2022.

Wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do czwartku / piątku w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Co oferujemy?

- stanowisko w stabilnej i rozpoznawalnej firmie edukacyjnej
- przyjazną atmosferę pracy w aktywnym i zgranym zespole
- kompleksowe wdrożenie i przygotowanie do pracy
- bieżące wsparcie w nowych sytuacjach
- komfortowe i nowoczesne warunki pracy
- możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach

Czego oczekujemy?

- wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
- umiejętności pracy w zespole i łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi
- cierpliwości, empatii, przyjaznego nastawienia do innych
- kreatywności, entuzjazmu, zaangażowania w powierzone zadania
- rzetelności, dokładności i punktualności

Forma pracy: umowa - zlecenie.

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu ANGLOCITY i razem z nami rozwijać swoje kompetencje zawodowe, prześlij swoje aktualne CV. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia i potwierdzeniu niezbędnych kwalifikacji, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin rozmowy.

Wymagania

Ogólny zakres obowiązków:

- obsługa nowych klientów Szkoły - przedstawianie oferty, przyjmowanie zapisów, udzielanie informacji, itd.
- bieżąca obsługa obecnych klientów Szkoły
- wsparcie pracy lektorów
- obsługa systemu informatycznego i urządzeń biurowych
- wystawianie i wypełnianie dokumentów firmowych
- dbanie o czystość i porządek w lokalach Szkoły