projektpraca.eu

Ankieter terenowy

Fg Energy
  • Dodano: 13 stycznia 2021
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Ankieter Terenowy - Fotowoltaika

? To osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta. ? To specjalista który potrafi dostrzec możliwości montażu elektrowni fotowoltaicznej u klienta. ? To człowiek który codziennie rozwija się i realizuje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu. ? To osoba ambitna który w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągnie sukces zawodowy i finansowy. ? To człowiek nastawiony na rozwój, którego interesuje jasna i ambitna droga kariery.

 Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Opis stanowiska:

  • Analiza możliwości technicznych domów pod kątem montażu instalacji fotowoltaicznych,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie D2D (door to door),
  • Raportowanie bieżących działań - wypełnianie ankiet informacyjnych z potencjalnymi klientami,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Troska o logistykę swojej pracy.
  • Mile widziane prawojazdy
  • Miła bezstresowa praca na świeżym powietrzu
  • elastyczne godziny pracy

Oczekiwania

  • Zorientowanie na cel,
  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z zespołem
  • Prawo jazdy mile widziane

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman) lub inne podobne stanowisko .

Wysoka kultura osobista komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne 8 zł za ankiete

kierowce dowożącego na miejsce

wynagrodzenie podstawowe

narzędzia pracy (samochód, system CRM, telefon)

umowa zlecenie

profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów

samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy

przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska doradcy techniczno-handlowego, menedżerskiego

pyszna kawa w biurze ????