projektpraca.eu

Ankieter terenowy

FG Energy
  • Dodano: 04 stycznia 2021
  • Ważna do: 18 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

? To osoba pracująca z klientem, u klienta i dla klienta.

? To ekspert który potrafi skutecznie pozyskać kontakt do respondenta.

? To człowiek, który codziennie rozwija się i realizuje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu.

? To osoba ambitna która w najbliższym czasie chce osiągnąć sukces zawodowy i finansowy.

? To człowiek nastawiony na rozwój, którego interesuje jasna i ambitna droga kariery.

Opis stanowiska:

  • aktywne odwiedzanie respondentów (osiedla domków jednorodzinnych), logistyka tras,
  • przeprowadzanie wywiadów i ankiet zgodnie ze standardami firmy,
  • uporządkowany i sprawny obieg ankiet do biura projektu,
  • raportowanie bieżących działań - wypełnianie ankiet informacyjnych z respondentami,
  • dbanie o wizerunek firmy,

Wymagania

Oczekiwania - konieczne:

  • zapał i chęć do pracy oraz nastawienie na sukces,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zorientowanie na cel,
  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy,

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman).
  • mile widziane doświadczenie w pracy ankietera lub innej pracy z klientem,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • umowa zlecenie, inne elastyczne formy zatrudnienia,
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,
    • wsparcie mentorskie w trakcie pracy,
    • samodzielną i odpowiedzialną pracę ,
    • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego.