projektpraca.eu

Ankieter terenowy

4-ECO
  • Dodano: 16 października 2020
  • Ważna do: 30 października 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą otwartą na innych ludzi?

Masz kilka dodatkowych godzin w ciągu dnia?

Lubisz pytać innych o opinię i przeprowadzanie ankiet wśród nieznajomych nie jest dla Ciebie problemem?

Dołącz do nas!

4-ECO ? lider branży OZE ? pooszukuje energicznych i zaangażowanych osób na stanowisko

ANKIETER TERENOWY

Praca polega na zbieraniu ankiet dotyczących instalacji fotowoltaiki od mieszkańców województwa świętokrzyskiego ? nie wymagamy znajomości branży.

Zapewniamy:

?        szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie merytoryczne,

?        premie motywacyjne,

?        niezbędne narzędzia pracy i materiały,

?        elastyczny grafik pracy dostosowany do Twojego czasu,

?        szybki awans.

Oczekujemy:

?        komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

?        zaangażowania w powierzone zadania,

?        chęci do pracy,

?        pozytywnego nastawienia.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.