Staże zawodowe dostosowane do preferencji kandydata. Różne stanowiska.

AZ FFM
  • Dodano: 07 kwietnia 2024
  • Ważna do: 21 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

W ramach realizowanych projektów zatrudnieniowych oferujemy organizację h staży zawodowych dostosowanych do potrzeb i kwalifikacji kandydata.

MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ BAZY OFERT STAŻOWYCH LUB ZAPROPONOWAĆ SWOJE MIEJSCE/ PRACODAWCĘ!

KORZYŚCI:

  • staż umożliwi Ci nabycie pierwszego doświadczenia zawodowego, w jego trakcie będziesz mógł praktycznie wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte podczas studiów i naszych szkoleń z umiejętności zawodowych,
  • okres stażu umożliwi Ci spokojne i bezpieczne wdrożenie w wykonywane obowiązki, poznasz nowego pracodawcę i jego oczekiwania, zapoznasz się ze specyfiką pracy w zawodzie i danej branży,
  • staż zawodowy ułatwi Ci start zawodowy.
  • Oferta realizowana w ramach programów zatrudnieniowych współfinansowanych ze środków PFRON, skierowana do osób:

Wymagania

OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB:

  • biernych/nieaktywnych zawodowo,
  • w wieku aktywności zawodowej(kobiety 18-59, mężczyźni 18-64)
  • posiadających aktualnie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,-WARUNEK KONIECZNY.
  • zamieszkujących w woj. Świętokrzyskim.

ZAPEWNIAMY:

  • 3-6 miesięczny staż zawodowy z możliwością zatrudnienia,
  • stypendium stażowe,
  • pokrywamy koszt wstępnych badań lekarskich,
  • ubezpieczenie NNW,
  • zwrot kosztów dojazdu.
  • wsparcie trenera pracy i opiekuna stażu.

AKTUALNIE W OFERCIE STAŻE NA STANOWISKU:

  • Specjalista ds. e-commerce,
  • Asystent księgowy- kontroler finansowy,
  • Pracownik biurowy,
  • Sekretarka,
  • Pracownik ochrony,
  • Pracownik gospodarczy,
  • Recepcjonistka hotelowa,
  • Rejestratorka medyczna,
  • Młodszy specjalista ds. Kadr i Płac,
  • i inne.

Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się z naszą ofertą staży pod numerem telefonu .