projektpraca.eu

Staż - rekruter

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 stycznia 2020
  • Ważna do: 08 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Stanowisko:

  • Staż - Rekruter

Zadania/Czynności:

  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych.
  • Działania w terenie przy wykorzystaniu różnych narzędzi rekrutacyjnych.
  • Umawianie spotkań i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych.
  • Raportowanie prowadzonych działań.

Oferujemy:

  • Przyuczenie do zawodu Doradca personalny.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 pod nr tel. 510 013 504, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywność i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat B.