Staż / praktyka w dziedzinie tworzenia stron internetowych, sklepów online oraz grafiki komputerowej.

Agencja Interaktywna PIXELIS
  • Dodano: 26 maja 2023
  • Ważna do: 09 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie o Stażu / Praktyce w Agencji Interaktywnej Pixelis

Agencja Interaktywna Pixelis.pl, działająca na rynku technologii cyfrowych, poszukuje osób zainteresowanych praktykami lub stażem w dziedzinie tworzenia stron internetowych, sklepów online oraz grafiki komputerowej.

Staż skierowany jest do uczniów, studentów, jak również do osób, które mają możliwość skorzystania ze stażu z Urzędu Pracy lub innych programów dofinansowanych przez Unię Europejską.

Co oferujemy?

Nauczymy Cię jak tworzyć nowoczesne, responsywne strony internetowe oraz sklepy online od podstaw. Pomożemy Ci zrozumieć zasady projektowania UX/UI, nauki tworzenia efektywnej grafiki na potrzeby promocji w Internecie i na strony www.

Podczas stażu zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie zarządzać stroną internetową lub sklepem online. Przy naszej pomocy opanujesz narzędzia niezbędne do codziennej pracy w branży IT.

Wymagania

Czego oczekujemy?

    Interesowania się nowymi technologiami,
  • Znajomości obsługi komputera i Internetu,
  • Motywacji do nauki i zdobywania nowych umiejętności,
  • Komunikatywności i zdolności do pracy w zespole.
  • poczucie humoru i pozytywne nastawienie będzie dodatkowym atutem :)

Gwarantujemy Ci dużo praktycznej wiedzy, wsparcie doświadczonych specjalistów, a także możliwość zrealizowania ciekawych projektów.