projektpraca.eu

Staż płatny - specjalista ds. marketingu i administracji

Activtek Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 stycznia 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy Poszukujemy stażysty/ki, która w czasie 6 miesięcznego stażu będzie zdobywać doświadczenie aktywnie uczestnicząc w realizacji działań z zakresu: -wyszukiwanie ciekawych i wartościowych informacji na temat oferowanych produktów -rozbudowa i aktualizacja katalogu produktów (opisy, zdjęcia, parametry techniczne) -przygotowanie angażujących użytkowników publikacji (poradników, recenzji, informacji o trendach) na blog firmowy i dla partnerów zewnętrznych -promocja przygotowanych treści w kanałach social media -wsparcie w działaniach z zakresu marketingu internetowego Co oferujemy: -6 miesięczny płatny staż (z możliwością przedłużenia) -możliwość zdobycia interdyscyplinarnego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie -możliwość stałego zatrudnienia po okresie stażu -pracę w biurze w Kielcach

Wymagania

Wymagania -rejestracja w PUP -zainteresowanie marketingiem internetowym -swoboda w redagowaniu treści -determinacja i zaangażowanie Ofertę zawierającą CV prosimy przesłać na adres marketing@activtek.pl Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"