projektpraca.eu

Starszy Inspektor ds. BHP/Specjalista ds. BHP

Rekrutacja
  • Dodano: 21 czerwca 2018
  • Ważna do: 20 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Przyjmę do pracy na staż Starszego Inspektora ds. BHP/ Specjalistę ds. BHP, osobę zameldowaną w powiecie kieleckim Program stażu: 1. Kontrolowanie stanu BHP i ppoż. 2. Analiza wypadków, sporządzanie stosownej dokumentacji. 3. Przeprowadzanie postępowania powypadkowego. 4. Prowadzenie szkoleń BHP. 5. Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy.

Wymagania

Wymagania: 1. Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności BHP lub studia podyplomowe z zakresu BHP (specjalista lub starszy inspektor BHP) 2. Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu 3. Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. 4. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU Oferujemy: 1. Po zakończeniu stażu zapewniamy zatrudnienie na stałe, na podstawie umowy o pracę. 2. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych. 3. Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy