projektpraca.eu

Sprzedawca, stażysta, sklep z herbatą i kawą

Czas na Herbatę
  • Dodano: 15 października 2021
  • Ważna do: 29 października 2021

Opis stanowiska pracy

Sklep z herbatą i kawą poszukuje stażysty na stanowisko sprzedawca-obsługa klienta. Jeśli świat szlachetnych herbat i kaw jest Twoim światem to jest to praca idealna dla Ciebie ????
Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 i w ramach tych godzin układamy grafik zmianowy dla każdego stażysty ( razem 40 godzin w tygodniu).
Opis stanowiska:
- obsługa klientów salonu, a w tym:
- prezentacja oferty firmy;
- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;
- dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd salonu;
- serwowanie kawy na wynos z ekspresu automatycznego
Oferujemy:
- atrakcyjny system premiowy;
- wysokie zniżki pracownicze na cały asortyment;
- pracę z luksusowymi produktami takimi jak herbaty liściaste oraz kawy ziarniste z całego świata;
- specjalistyczne szkolenia produktowe jak również dotyczące technik sprzedażowych;
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- pracę w miłej atmosferze;
- po odbyciu stażu oferujemy dalszą współprace, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- w ramach stażu wynagrodzenie ze środków unijnych 1500 zł plus stała premia miesięczną

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wziąć udział w rekrutacji, napisz wiadomość prywatną lub wyślij swoje CV ze zdjęciem pod adres: pracasklepherbata@op.pl

W CV prosimy dodać adnotację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

- komunikatywność;
- miła aparycja;
- zaangażowanie w wykonywaną pracę;
- umiejętność pracy w grupie;
- doświadczenie w handlu / obsłudze klienta mile widziane;
- doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala mile widziane;
- dyspozycyjność (praca w godzinach otwarcia centrum handlowego);
- książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych; (można wyrobić z chwilą przyjęcia na staż)
- zatrudnimy również osoby ze stopniem niepełnosprawności;
- osoby do 29 roku życia nie zarejestrowane w urzędzie (warunek konieczny)
- osoby zamieszkujące województwo świętokrzyskie